ILUZJONISTA DLA DZIECI

Witam Państwa serdecznie,

Jeśli szukają Państwo magika na organizowaną imprezę dla dzieci, czy też urodziny dla swojej pociechy, to ta oferta jest właśnie dla Państwa.

Podczas występu iluzjonista dostarcza dzieciom niezapomniane widowisko połączone z dużą dawką humoru. Chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę, dlatego cały pokaz prezentowany jest na luzie i zrobiony w ten sposób aby jak najbardziej angażować najmłodszych widzów.

Dzieci biorą aktywny udział w przedstawieniu i w zależności od rozmiaru imprezy część magii dzieje się w ich dłoniach. Zapewnia to ekscytujące widowisko, nasycone zaskakującymi niespodziankami i dużą pozytywną energię całego pokazu.

Magiczne przedstawienie zawiera takie iluzje jak pojawianie i znikanie przedmiotów, iluzję z wodą, stół unoszący się  w powietrzu, czy też magię z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku takich jak chustki, sztućce, banknoty, biżuteria, gazety, owoce i wiele innych. Wybór iluzji w programie uzależniony jest od miejsca pokazu, oraz od możliwości technicznych.

Cena od 600 zł, uzależniona jest od miejsca, liczby dzieci, dnia tygodnia oraz godziny. Czas trwania pokazu to 45 minut.

Zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie Państwa pytania:-)

Pozdrawiam serdecznie,

Marcin Gogołowicz