• Iluzjonista na wesele

ILUZJONISTA NA WESELE

Chcesz żeby twoje przyjęcie weselne było niepowtarzalne i magiczne? Żeby pozostało długo w pamięci twoich gości? Iluzjonista to sprawdzony sposób na to aby wesele było unikalne i żeby każdy dobrze się na nim bawił.

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka, dlatego coraz więcej par szuka pomysłów, aby ich przyjęcie weselne było niezapomnianym przeżyciem.

Idealne wesele powinno nie tylko być efektowne i oryginalne, ale przede wszystkim nie może być nudne. Warto jest zastanowić się co zrobić aby zarówno ślub jak i wesele były atrakcyjne.

Występ iluzjonisty jest szczególnego rodzaju rozrywką dzięki której ten wyjątkowy dzień będzie naprawdę niezwykły. Moją specjalnością jest kreowanie magicznej atmosfery oraz niezapomnianej rozrywki dla Państwa gości.

Magiczne przedstawienie, które Państwu oferuję może przyjąć postać zarówno iluzji z bliska przy stolikach gości, jak też formę pokazu scenicznego, w którym wszyscy goście znajdują się na parkiecie na wprost iluzjonisty. W obu wariantach efekty prezentowane są w bardzo bliskiej odległości od gości, którzy biorą aktywny udział w przedstawieniu. Iluzjonista wykonuje liczne triki z użyciem kart oraz przedmiotów codziennego użytku, takich jak monety, banknoty, kapsle, długopisy, kieliszki, chusteczki, jak też wykonuje efekty stwarzające wrażenie czytania w myślach.

W tak ważnym dniu jakim jest ślub wszystko powinno być idealne. Iluzjonista ma za zadanie zadbanie o dobrą zabawę wszystkich gości, aby wesele było naprawdę magiczne, dlatego wybór tego rodzaju rozrywki nie powinien być przypadkowy.


Przed występem istnieje możliwość spotkania z organizatorami wesela, na którym daję krótki pokaz tego co będę wykonywał podczas przyjęcia weselnego. W ten sposób mają Państwo pewność, że mój występ będzie dokładnie tym czego Państwo oczekują- świetną dodatkową rozrywką, która na długo pozostanie w pamięci gości.

Zachęcam do obejrzenia materiału video przedstawiającego wykonywaną przeze mnie iluzję.

Skontaktuj się z nami by poznać więcej szczegółów i ustalić termin.