ILUZJONISTA DO WYNAJĘCIA NA WIECZÓR PANIEŃSKI

Szukasz czegoś wyjątkowego na wieczór panieński swojej przyjaciółki? Chcesz, żeby ten wieczór był ciekawy i żeby każdy się dobrze bawił? Pokaz iluzji kontaktowej jest idealną rozrywką na tego typu okazje.

Niezwykła wersja mojego pokazu iluzjonistycznego przygotowana specjalnie dla grona kobiet sprawi, że wieczór ten będzie niezapomnianym przeżyciem.

Dziewczyny biorą aktywny udział w przedstawieniu, a znaczna część magii dzieje się w ich dłoniach. Jest to magia na wyciągnięcie ręki, w której wszystko może być własnoręcznie sprawdzone przez każdą z dziewczyn. Przedmioty codziennego użytku znikają, pojawiają się i zmieniają swoje położenie…, iluzjonista prezentuje też efekty iluzji psychologicznej stwarzające wrażenie czytania w myślach.

Panna młoda dostaje wyjątkową niespodziankę z magicznego wieczoru, która na pewno na długo pozostanie w jej pamięci (konieczność wcześniejszego ustalenia z dziewczynami organizującymi wieczór).

Wieczór Panieński powinien być fajny, wyjątkowy i zawierać elementy które na długo pozostaną w pamięci. Atrakcje wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego nie powinny ograniczać się do wyjścia na miasto żeby potańczyć. Musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy chcieli byśmy żeby nasz wieczór panieński czy kawalerski wyglądał w ten sposób, czy może warto jest poszukać jakiejś ciekawej alternatywy.

Występ iluzjonisty może być ciekawym dopełnieniem tego wyjątkowego dnia. Dodatkiem który wprawi wszystkich w pozytywny nastrój. Duża porcja humoru i pokaz iluzji na najwyższym poziomie gwarantuje że dziewczyny będą się dobrze bawiły i zapamiętają ten dzień jako naprawdę magiczny.

Czas trwania: 30-60 minut (ustalany indywidualnie)

Pokaz nie zawiera żadnych elementów striptizu… 🙂

Miejsce pokazu: Wrocław oraz całe województwo Dolnośląskie.

Skontaktuj się z Nami by poznać więcej szczegółów i ustalić termin.