Iluzjonista Magik Marcin Gogołowicz

Kilka słów o mnie…

Swoją magiczną przygodę z iluzją rozpocząłem już jako dziecko. Do rozpoczęcia nauki iluzji zainspirował mnie magik iluzjonista David Copperfield- obejrzawszy jego pokaz wiedziałem że moje życie związane będzie z magią oraz występami iluzjonistycznymi.

Lata ćwiczeń, upór oraz pasja zaczęły z czasem przynosić oczekiwane efekty. Stając się coraz lepszym w tym co robię, dążyłem do tego aby moja iluzja jak najbardziej przypominała prawdziwą magię.

Przełom w mojej sztuce nastąpił w 2005 roku, gdy po raz pierwszy wyjechałem do Stanów Zjednoczonych będących kolebką współczesnej magii. Przez kolejne trzy lata szkoliłem się pod okiem mistrzów iluzji, aż wreszcie osiągnąłem poziom przy którym swoimi magicznymi umiejętnościami zacząłem zadziwiać rodzinę i znajomych.

Od 2008 roku występuję jako zawodowy magik iluzjonista dostarczając rozrywkę na imprezach firmowych oraz wszelkiego typu imprezach prywatnych, takich jak wesela, wieczory panieńskie czy też innego rodzaju imprezy okolicznościowe.

Moje występy iluzjonistyczne bawią gości na imprezach urodzinowych, różnego typu imprezach jubileuszowych, komuniach czy też zamkniętych imprezach domowych. 

Najczęściej występuję na terenie takich miast jak Warszawa, Wrocław czy Kraków, jednak moje pokazy iluzji można zobaczyć na terenie całej Polski.

W swoich pokazach łączę klasyczną iluzję zręcznościową z elementami iluzji psychologicznej co sprawia, że moje występy są ciekawe i bardzo zróżnicowane. Tego typu rozrywka gwarantuje dobrą zabawę gościom oraz pozostawia niezapomniane wrażenie.

Mimo, że zajmuję się zarówno iluzją sceniczną jak też mikro-iluzją, to moją specjalnością jest przede wszystkim iluzja z bliska gdzie stworzenie odpowiedniej atmosfery i klimatu jest czynnikiem kluczowym oraz tym co sprawia mi prawdziwą przyjemność. 

Iluzjonista powinien kreować pozytywny nastrój, dlatego na Państwa imprezach dbam o dobrą zabawę wszystkich gości, którzy aktywnie biorą udział w magicznym przedstawieniu. Każdy ma możliwość przeżycia magicznego momentu na żywo i doświadczenia magii na wyciągnięcie ręki.

Dziękuję za zainteresowanie i zapraszam do kontaktu.