ILUZJONISTA NA IMPREZY FIRMOWE

Chcesz, żeby organizowane przez Ciebie imprezy firmowe były czymś naprawdę wyjątkowym? Chcesz, żeby były ciekawe, oryginalne i aby każdy dobrze się na nich bawił? Potrzebujesz rozrywki na poziomie i z klasą? Jeśli tak, to występ iluzjonisty jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem, które uatrakcyjni twoją integracyjną imprezę firmową!

Interaktywna forma mojego pokazu sprawia, że wszyscy goście doskonale się bawią, a całe spotkanie jest barwne i ciekawe. Magiczne przedstawienie może przyjąć, postać zarówno iluzji z bliska, przy stołach gości, jak też formę pokazu ogólnego, w którym wszyscy goście podziwiają sceniczne popisy iluzjonisty. W obu wariantach czarowanie odbywa się w bardzo bliskiej odległości od widzów, którzy biorą aktywny udział w przedstawieniu. Całe widowisko może również składać się z obu typów pokazu. Pierwsza część to występ iluzjonisty na scenie. Kolejna odsłona zabawy to czarowanie przy stołach, każdemu z widzów indywidualnie.

Pokaz sceniczny to bardzo efektowne widowisko zawierające takie iluzje jak pojawianie oraz znikanie przedmiotów, magię z użyciem ognia, czytanie w myślach gości, iluzje z wodą, stół unoszący się w powietrzu czy też pojawianie śniegu.

Zabiorę Państwa do krainy fantazji, w której rzeczy w magiczny sposób unoszą się w powietrze, a pożyczone od widzów przedmioty zmieniają swoje położenie, aby na końcu pojawić się w najmniej spodziewanych miejscach. Magia na najwyższym poziomie, która nie tylko zadziwia, ale też bawi i śmieszy.

Specjalizuję się w kreowaniu magicznej atmosfery – iluzja, którą wykonuję, jest bardzo efektowna wizualnie i co najważniejsze angażuje widza. Impreza firmowa powinna być formą integracyjnej zabawy, a występ iluzjonisty to znakomity sposób na rozluźnienie atmosfery i wspólne spędzenie czasu.

Magia wykonywana przy stołach to czary najbardziej angażujące gości. Podczas występu iluzjonista wykonuje liczne triki z użyciem przedmiotów codziennego użytku, takich jak monety, banknoty, długopisy, kieliszki, kapsle, chusteczki i karty do gry. Jedną z wielu jego umiejętności jest także sztuka czytania w myślach, która zawsze wzbudza zachwyt widzów i wprawia ich w osłupienie. Jest to magia na wyciągnięcie ręki, w której znaczna część efektownych iluzji dzieje się w dłoniach widzów oraz wszystko może być własnoręcznie sprawdzone przez każdego z gości.

Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu pokazującego iluzje jakie wykonuję oraz zdjęć, które obrazują to, co najcenniejsze w moich występach, czyli reakcje widzów.

Czas trwania występu ustalamy indywidualnie w zależności od charakteru imprezy. Pokaz może trwać od 20 minut do kilku godzin.

Cena od 1500 zł, uzależniona jest od miejsca, liczby gości, dnia tygodnia oraz godziny.

Do kontaktu zapraszamy wszystkich zainteresowanych magicznym spektaklem. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące szczegółów występu, ceny oraz wolnych terminów.