ILUZJONISTA NA IMPREZY FIRMOWE

Chcesz, żeby organizowane przez Ciebie imprezy firmowe były czymś naprawdę wyjątkowym? Chcesz, żeby były ciekawe, oryginalne i aby każdy dobrze się na nich bawił? Potrzebujesz rozrywki na poziomie i z klasą? Jeśli tak, to występ iluzjonisty jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem, które uatrakcyjni twoją integracyjną imprezę firmową!

Interaktywna forma mojego pokazu sprawia, że wszyscy goście doskonale się bawią, a całe spotkanie jest barwne i ciekawe. Magiczne przedstawienie może przyjąć, postać zarówno iluzji z bliska, przy stolikach gości, jak też formę pokazu ogólnego, w którym wszyscy goście podziwiają sceniczne popisy iluzjonisty. W obu wariantach czarowanie odbywa się w bardzo bliskiej odległości od widzów, którzy biorą aktywny udział w przedstawieniu. Całe widowisko może również składać się z obu typów pokazu. Pierwsza część to występ iluzjonisty na scenie. Kolejna odsłona zabawy to czarowanie przy stolikach, każdemu z widzów indywidualnie.

Specjalizuję się w kreowaniu magicznej atmosfery – iluzja, którą wykonuję, jest bardzo efektowna wizualnie i co najważniejsze angażuje widza. Impreza firmowa powinna być formą integracyjnej zabawy, a występ iluzjonisty to znakomity sposób na rozluźnienie atmosfery i wspólne spędzenie czasu.

Podczas występu iluzjonista wykonuje triki z użyciem przedmiotów codziennego użytku, takich jak monety, banknoty, długopisy, kieliszki, kapsle, chusteczki i karty do gry. Jedną z wielu jego umiejętności jest także sztuka czytania w myślach, która zawsze wzbudza zachwyt widzów i wprawia ich w osłupienie.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć, które obrazują to, co najcenniejsze w moich występach, czyli reakcje widzów.

Czas trwania występu ustalamy indywidualnie w zależności od charakteru imprezy. Pokaz może trwać od 20 minut do kilku godzin.

Do kontaktu zapraszamy wszystkich zainteresowanych magicznym spektaklem. Chętnie odpowiemy także na pytania dotyczące szczegółów występu i wolnych terminów.