ILUZJONISTA NA IMPREZY FIRMOWE

 Chcesz żeby organizowane przez Ciebie imprezy firmowe były czymś naprawdę wyjątkowym? Żeby były ciekawe, oryginalne i żeby każdy dobrze się na nich bawił? Potrzebujesz rozrywki na poziomie i z klasą?

Występ iluzjonisty jest świetnym sposobem na uatrakcyjnienie twojej firmowej imprezy integracyjnej.

Interaktywna forma mojego pokazy sprawia, że wszyscy goście doskonale się bawią, a impreza nie jest nudna. Magiczne przedstawienie może przyjąć postać zarówno iluzji z bliska przy stolikach gości, jak też formę pokazu scenicznego, w którym wszyscy goście znajdują się na wprost iluzjonisty. W obu wariantach efekty prezentowane są w bardzo bliskiej odległości od widzów, którzy biorą aktywny udział w przedstawieniu. Istnieje możliwość połączenia pokazu scenicznego z bardziej kameralną iluzją z bliska przy stolikach gości.   

Zapraszam do obejrzenia zdjęć pokazujących reakcje gości podczas moich występów. Specjalizuję się w kreowaniu magicznej atmosfery- iluzja którą wykonuje jest bardzo wizualna i co najważniejsze angażuje widza. Imprezy firmowe powinny integrować ludzi, a występ iluzjonisty jest znakomitym sposobem na świetną zabawę i wspólne spędzenie czasu.

Podczas występu Iluzjonista wykonuje efekty z użyciem przedmiotów codziennego użytku, takich jak monety, banknoty, długopisy, kieliszki, kapsle, chusteczki, karty do gry. Iluzjonista wykonuje też efekty stwarzające wrażenie czytania w myślach.

Czas trwania: Ustalany indywidualnie- w zależności od charakteru imprezy występ może trwać od 20 minut do kilku godzin.

Skontaktuj się z Nami by poznać więcej szczegółów i ustalić termin.