MAGIK NA IMPREZY PRYWATNE

 Chcesz żeby organizowane przez Ciebie przyjęcie było naprawdę wyjątkowe? Żeby pozostało długo w pamięci twoich gości? Chcesz zorganizować imprezę w wielkim stylu, na której wszyscy dobrze się bawią? Trafiłeś pod właściwy adres gdyż imprezy prywatne to moja specjalność:-)

Zaproś mnie do siebie na imprezę a zadbam o dobrą zabawę Twoich gości. Moje pokazy iluzji są bardzo dynamiczne i dzieje się w nich dużo magii. Nie są to pokazy iluzji w których magik zanudza gości swoim monologiem mającym wypełnić czas pokazu. Podczas występu iluzjonista czaruje i dostarcza potężną dawkę zdumienia, rozrywki i pozytywnych emocji. Możesz być pewny, że podczas mojego pokazu zobaczysz dużą ilość magii na najwyższym poziomie, a sam występ wywoła zdumienie i zachwyt twoich gości.

Interaktywny charakter mojego przedstawienia gwarantuje dobrą zabawę Twoich gości. Magia na wyciągnięcie ręki, pojawianie się, znikanie oraz transformacja przedmiotów codziennego użytku, iluzja dziejąca się w ręku widza- to wszystko sprawi, że Twoi goście wprawieni będą w zdumienie oraz pozytywny nastrój.  

Iluzjonista czyta w myślach widza, a także wykonuje liczne triki z użyciem kart i przedmiotów codziennego użytku takich jak monety, banknoty, kieliszki, kapsle, długopisy, chusteczki.

Obraz mówi więcej niż tysiąc słów, dlatego zobacz galerię zdjęć pokazującą reakcje widzów na magię dziejącą się w ich dłoniach. Iluzję którą każdy może doświadczyć i zobaczyć z odległości kilku centymetrów.

Czas trwania: Ustalany indywidualnie w zależności od charakteru imprezy.

Skontaktuj się z nami by poznać więcej szczegółów i ustalić termin.