iluzjonista pokazy

ILUZJONISTA – POKAZY ILUZJI

Oferuję Państwu pokazy iluzji w dwóch odsłonach – iluzja salonowa (dla większej liczby gości jednocześnie) oraz iluzja z bezpośrednim udziałem gości (dla mniejszych grup). Rodzaj występu jest ustalany z klientem indywidualnie i dobierany do charakteru i wielkości imprezy. Pokaz może składać się zarówno z iluzji salonowej, jak i iluzji z bliska wykonywanej bezpośrednio przy stołach gości. W takim wypadku najpierw wykonywane są iluzje angażujące wszystkich gości jednocześnie, a po krótkiej przerwie iluzjonista przechodzi do czarowania z bliska.

ILUZJA SALONOWA / SCENICZNA:

Program zawiera popisy przygotowane z myślą o większej widowni. W czasie występu iluzjonista prezentuje zarówno efektowne triki optyczne, jak i też iluzję psychologiczną.

Moje pokazy iluzji to stała interakcja z widzem. Każdy bierze udział w przedstawieniu i ma bliski kontakt z magią.

Pokaz zawiera zwykle: pojawianie się i znikanie przedmiotów, stół unoszący się w powietrzu, magię z wykorzystaniem ognia, jak też liczne przepowiednie i odgadywanie myśli widzów.

Czas trwania: 30 – 60 minut

ILUZJA Z BLISKA (MIKRO-ILUZJA):

Mikro-iluzja to magia na wyciągnięcie ręki. Pokaz odbywa się tuż obok widza, który może dotknąć i sprawdzić każdy magiczny przedmiot. Iluzja z bliska zwykle wywołuje największe emocje, a wszystkie triki są spersonalizowane i dostosowane do konkretnego gościa.

Moje występy łączą w sobie elementy iluzji psychologicznej, a także zręcznościowej i manipulacyjnej. Cały pokaz odbywa się w zasięgu ręki widza. Iluzjonista czyta w myślach, a także wykonuje liczne triki z użyciem kart i przedmiotów codziennego użytku, takich jak monety, banknoty, telefony, kapsle, długopisy, chusteczki.

Zachęcam do obejrzenia galerii zdjęć z pokazów iluzji, oraz reakcji gości.

Podczas występu mogę pracować na stanowisku lub poruszać się pośród gości.

Pokaz może trwać od 20 minut do kilku godzin – w zależności od charakteru imprezy.

Skontaktuj się z nami, by poznać więcej szczegółów i ustalić termin.