Iluzjonista pokazy - magik Marcin Gogołowicz

POKAZY ILUZJI

Oferuję Państwu pokazy iluzji które można podzielić na dwa rodzaje magicznego przedstawienia- iluzję salonową (prezentowaną dla większej liczby gości jednocześnie) oraz iluzję z bliska z bezpośrednim udziałem gości (prezentowaną dla mniejsych grup widzów). Rodzaj występu jest ustalany z klientem indywidualnie i dobierany w zależności od charakteru i wielkości imprezy. Pokaz iluzji może składać się zarówno z iluzji salonowej, jak i iluzji z bliska wykonywanej bezpośrednio przy stolikach gości. W takim wypadku najpierw wykonywane są iluzje angażujące wszystkich gości jednocześnie, a następnie po krótkiej przerwie iluzjonista przechodzi do efektów wykonywanych z bliska.  

ILUZJA SALONOWA / SCENICZNA:

Program zawierający efekty przygotowane z myślą o większej widowni, gdzie kilkoro widzów może brać udział w przedstawieniu jednocześnie. W czasie występu Iluzjonista prezentuje zarówno bardzo wizualne efekty sceniczne, jak też efekty iluzji psychologicznej. 

Pokazy iluzji w moim wykonaniu cechują się dużą interakcją z widzem. Goście znajdują się w bliskiej odległości od iluzjonisty i nikt nie siedzi znudzony. Każdy bierze udział przedstawieniu i ma bliski kontakt z dziejącą się magią.

Podczas takiego przedstawienia zobaczysz zarówno pojawianie się i znikanie różnych przedmiotów, stół unoszący się w powietrzu, magię z wykorzystaniem ognia jak też liczne przepowiednie i odgadywanie myśli widzów, którzy biorą aktywny udział w przedstawieniu. 

Czas trwania: 30-60 minut

ILUZJA Z BLISKA (MIKRO-ILUZJA):

Jest to niezwykłe przedstawienie w którym iluzja wykonywana jest tuż przed oczami widza aktywnie biorącego udział w pokazie. Magia na wyciągnięcie ręki, w której wszystko może być własnoręcznie sprawdzone przez każdego z gości. Pokazy iluzji z bliska zawsze wywołują genialne reakcje u wszystkich, którzy w nich uczestniczą, gdyż to właśnie podczas tego rodzaju występu widz ma największy kontakt z iluzją, która często jest spersonalizowana i dostosowana do konkretnego gościa.

Moje pokazy iluzji są bardzo wszechstronne i łączą w sobie elementy iluzji psychologicznej, a także zręcznościowej i manipulacyjnej. Efekty prezentowane są w bardzo bliskiej odległości od widzów, a cała magia dzieje się w ich dłoniach. Iluzjonista czyta w myślach widza, a także wykonuje liczne triki z użyciem kart i przedmiotów codziennego użytku, takich jak monety, banknoty, telefony, kapsle, długopisy, chusteczki.

Zachęcam do obejrzenia galerii zdjęć z pokazów iluzji, oraz reakcji gości.

Podczas występu mogę pracować na stanowisku lub poruszać się po terenie imprezy.

Czas trwania: Ustalany indywidualnie- w zależności od charakteru imprezy występ może trwać od 20 minut do kilku godzin.

Skontaktuj się z Nami by poznać więcej szczegółów i ustalić termin.