POKAZY ILUZJI NA IMPREZY PRYWATNE

Chcesz, żeby organizowane przez Ciebie przyjęcie było naprawdę wyjątkowe i żeby pozostało długo w pamięci twoich gości? Pragniesz zorganizować imprezę w wielkim stylu, na której wszyscy będą się dobrze bawić? Szukasz magika na urodziny dla swoich dzieci? Jeśli tak, to trafiłeś pod właściwy adres, gdyż imprezy prywatne to moja specjalność!

Moje pokazy iluzji są bardzo dynamiczne oraz bogate w niewiarygodne iluzje i niespodziewane zwroty akcji. Jeśli masz w pamięci obraz, w którym zaproszony na imprezę iluzjonista zanudza gości swoim monologiem, by tylko wypełnić czas pokazu, to szybko wyrzuć go z głowy!

Podczas moich pokazów iluzji nikt się nie nudzi i nie pozostaje obojętny na magię. Jeśli organizujesz przyjęcie i szukasz alternatywnej rozrywki dla swoich gości, to iluzjonista może się okazać strzałem w dziesiątkę. Podczas występu iluzjonista dostarcza widzom potężną dawkę magii na najwyższym poziomie i tworzy ekscytujące widowisko.

Interaktywny charakter mojego przedstawienia gwarantuje dobrą zabawę Twoich gości. Pojawianie się, znikanie oraz transformacja przedmiotów codziennego użytku, a także iluzja, którą można dosłownie dotknąć, gdyż dziej się w rękach widzów.

Iluzjonista zaskoczy widzów, czytając im w myślach, a także wykona liczne triki z użyciem kart, monet, banknotów, kieliszków, kapsli, długopisów czy chusteczek.

Obraz mówi więcej niż tysiąc słów, dlatego zobacz prezentację video oraz galerię zdjęć, pokazującą reakcje widzów na magię dziejącą się w ich dłoniach. Iluzję, którą każdy może doświadczyć i zobaczyć z odległości kilku centymetrów.

Zaproś mnie do siebie na imprezę, a zabiorę twoich gości w fascynującą podróż po świecie magii i zadbam o dobrą zabawę.

Długość i charakter pokazu iluzji ustalamy indywidualnie, w zależności od Twoich oczekiwań i rodzaju zgromadzonej publiki.

Cena uzależniona jest od miejsca, liczby gości, dnia tygodnia oraz godziny. Inny będzie program na kameralnej imprezie dla 10 osób, a inny na imprezie na 200 osób, dlatego cena ustalana jest indywidualnie.

By dowiedzieć się więcej i zapytać o dostępne terminy, skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo.