ILUZJONISTA DLA DZIECI

Witam Państwa serdecznie,

Jeśli szukają Państwo magika na organizowaną imprezę dla dzieci, czy też urodziny dla swojej pociechy, to ta oferta jest właśnie dla Państwa.Podczas występu iluzjonista dostarcza dzieciom niezapomniane widowisko połączone z dużą dawką humoru.

Chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę, dlatego cały pokaz prezentowany jest na luzie i zrobiony w ten sposób aby jak najbardziej angażować najmłodszych widzów. Dzieci biorą aktywny udział w przedstawieniu i w zależności od rozmiaru imprezy część magii dzieje się w ich dłoniach. Zapewnia to ekscytujące widowisko, nasycone zaskakującymi niespodziankami i dużą pozytywną energię całego pokazu.

Magiczne przedstawienie zawiera takie iluzje jak pojawianie i znikanie przedmiotów, iluzję z wodą, stół unoszący się  w powietrzu, czy też magię z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku takich jak chustki, banknoty, gazety, owoce i wiele innych. Wybór iluzji w programie uzależniony jest od miejsca pokazu, oraz od możliwości technicznych.

Cena uzależniona jest od miejsca, liczby dzieci, dnia tygodnia oraz godziny. Inny będzie program na kameralnej imprezie dla 10 dzieci, a inny na imprezie na 200 dzieci, dlatego cena za każdym razem ustalana jest indywidualnie. 

Dojeżdżam do Państwa z Wrocławia. Czas trwania pokazu to 30-60 minut. Ustalany jest z klientem indywidualnie.

Zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie Państwa pytania:-)

Pozdrawiam serdecznie,

Marcin Gogołowicz