ILUZJONISTA NA WESELE

Chcesz, żeby Twoje przyjęcie weselne było niepowtarzalne i magiczne? Iluzjonista to sprawdzony sposób na to, aby ta uroczystość stała się unikalnym wydarzeniem, a zaproszony na wesele magik sprawi, że pozostanie ono na długo w pamięci twoich gości.

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka, dlatego coraz więcej par szuka pomysłów, aby ich przyjęcie weselne było niezapomnianym przeżyciem.

Idealne wesele powinno być efektowne i oryginalne, ale powinno także zapewnić gościom ekscytujące i niezapomniane wrażenia. Atrakcyjne i niepowtarzalne wesele z pewnością może zapewnić iluzjonista. Występ magika to szczególna rozrywka, dzięki której ten wyjątkowy dzień będzie obfitować w dodatkowe przeżycia.

Magiczne przedstawienie, które Państwu oferuję, może przyjąć postać zarówno iluzji z bliska, przy stołach gości, jak też formę pokazu scenicznego, w którym wszyscy goście znajdują się na parkiecie na wprost iluzjonisty. W obu wariantach prezentowana magia pozwala widzom na czynny udział w spektaklu, gdyż czary wykonywane są wśród gości. 

Pokaz sceniczny to bardzo efektowne widowisko zawierające takie iluzje jak pojawianie oraz znikanie przedmiotów, magię z użyciem ognia, czytanie w myślach gości, iluzje z wodą, czy też pojawianie śniegu.

Zabieram Państwa w podróż do baśniowego świata w którym niemożliwe staje się możliwe. Świata pełnego spektakularnych magicznych efektów i zaskakujących zwrotów akcji, w którym prawa fizyki przestają mieć znaczenie. Rzeczy w magiczny sposób unoszą się w powietrze, a pożyczone od widzów przedmioty zmieniają swoje położenie, aby na końcu pojawić się w najmniej spodziewanych miejscach. Magia na najwyższym poziomie, która nie tylko zadziwia, ale też bawi i śmieszy.

Magia wykonywana przy stołach to czary na wyciągnięcie ręki. Zabawa która bezpośrednio angażuje każdego z gości. Znaczna część efektownych iluzji dzieje się w Państwa dłoniach oraz wszystko może być własnoręcznie sprawdzone przez każdego z widzów.

Podczas występu iluzjonista wykonuje liczne triki z użyciem przedmiotów codziennego użytku, takich jak monety, banknoty, długopisy, kieliszki, kapsle, chusteczki i karty do gry. Jedną z wielu jego umiejętności jest także sztuka czytania w myślach, która zawsze wzbudza zachwyt widzów i wprawia ich w osłupienie.

W tak ważnym dniu, jakim jest ślub, wszystko powinno być idealne. Iluzjonista ma za zadanie zadbać o dobrą zabawę wszystkich gości, aby wesele było naprawdę magiczne, dlatego wybór tego rodzaju rozrywki nie powinien być przypadkowy.
Przed występem mają Państwo możliwość spotkania się ze mną w celu prezentacji tego, co będę wykonywał podczas przyjęcia weselnego. W ten sposób mają Państwo pewność, że mój występ będzie dokładnie tym, czego Państwo oczekują.

Zachęcam również do obejrzenia materiału video, przedstawiającego moje widowisko, jak też galerii zdjęć obrazującej reakcje gości.

 Cena od 1500 zł, uzależniona jest od miejsca, liczby gości, dnia tygodnia oraz godziny.

Wszystkich zainteresowanych lub szukających dodatkowych informacji, zapraszam do kontaktu.