ILUZJONISTA MAGIK NA WESELE

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka, dlatego coraz więcej par szuka pomysłów, aby ich przyjęcie weselne było niezapomnianym przeżyciem.

Zadbaj aby twoje wesele było naprawdę magiczne i wyjątkowe. Iluzjonista to ciekawe urozmaicenie wesela i gwarancja dobrej zabawy Twoich gości. Niepowtarzalny pokaz iluzji sprawi, że ta uroczystość stanie się unikalnym wydarzeniem, które pozostanie na długo w pamięci Twoich gości.

Idealne wesele powinno być efektowne i oryginalne, ale powinno także zapewnić gościom ekscytujące i niezapomniane wrażenia. Atrakcyjne i niepowtarzalne wesele z pewnością może zapewnić iluzjonista. Występ magika to szczególna rozrywka, dzięki której ten wyjątkowy dzień będzie obfitować w dodatkowe doznania.

Podczas pokazu iluzji goście biorą aktywny udział w przedstawieniu i nikt nie pozostaje obojętny na dziejącą się dookoła magię. Duża część iluzji dzieje się w ręku widza, który ma bezpośredni bliski kontakt z magią. Przedstawienie integruje gości i jest doskonałym sposobem na wprowadzenie luźnej, zabawowej atmosfery.

Jak wybrać iluzjonistę na wesele

Wybór iluzjonisty na wesele nie powinien być przypadkowy. W tak ważnym dniu nie ma miejsca na pomyłki. Obraz mówi więcej niż milion słów, dlatego przed dokonaniem wyboru artysty warto obejrzeć materiały VIDEO oraz zdjęcia pokazujące reakcję gości.

Dobrze jest też porozmawiać przynajmniej telefonicznie z danym iluzjonistą, żeby zobaczyć czy mają Państwo z tą osobą dobry kontakt, czy dobrze się z nim rozmawia, czy ma wysoki czy niski poziom energii. Będziecie się wspólnie bawili na waszym weselu, więc dobrze jest wybrać iluzjonistę nadającego na tych samych falach:-)

Zamawiając mój pokaz mają Państwo pewność, że na waszym weselu będzie artysta z wieloletnim doświadczeniem mający świetny kontakt z widzem. Jako profesjonalny iluzjonista z ponad 15 letnim doświadczeniem, uczestnik programu Mam Talent oraz absolwent międzynarodowej szkoły iluzji w Stanach Zjednoczonych doskonale wiem jak zachwycić Państwa gości i wprawić ich w szampański nastrój.

Formy pokazów iluzji dostępne w naszej ofercie

Magiczne przedstawienie, które Państwu oferuję, może przyjąć postać zarówno iluzji z bliska, przy stołach gości, jak też formę pokazu iluzji scenicznej, w którym wszyscy goście znajdują się na parkiecie na wprost iluzjonisty. W obu wariantach prezentowana magia pozwala widzom na czynny udział w spektaklu, gdyż czary wykonywane są wśród gości. 

Pokaz iluzji scenicznej / stand-up

To bardzo efektowne widowisko zawierające takie iluzje jak pojawianie oraz znikanie przedmiotów, magię z użyciem ognia, czytanie w myślach gości, iluzje z wodą, czy też pojawianie śniegu.

Iluzjonista zabiera Państwa w podróż do baśniowego świata w którym niemożliwe staje się możliwe. Świata pełnego spektakularnych magicznych efektów i zaskakujących zwrotów akcji, w którym prawa fizyki przestają mieć znaczenie. Podczas pokazu iluzji rzeczy w magiczny sposób unoszą się w powietrze, a pożyczone od widzów przedmioty zmieniają swoje położenie, aby na końcu pojawić się w najmniej spodziewanych miejscach. Iluzja na najwyższym poziomie, która nie tylko zadziwia, ale też bawi i śmieszy.

Pokaz iluzji wykonywanej przy stołach gości

To czary na wyciągnięcie ręki. Zabawa która bezpośrednio angażuje każdego z gości. Znaczna część efektownych iluzji dzieje się w Państwa dłoniach oraz wszystko może być własnoręcznie sprawdzone przez każdego z widzów.

Podczas występu iluzjonista wykonuje liczne triki z użyciem przedmiotów codziennego użytku, takich jak monety, banknoty, długopisy, kieliszki, kapsle, chusteczki i karty do gry. Jedną z wielu umiejętności iluzjonisty jest także sztuka czytania w myślach, która zawsze wzbudza zachwyt widzów i wprawia ich w osłupienie.

W tak ważnym dniu, jakim jest ślub, wszystko powinno być idealne. Iluzjonista ma za zadanie zadbać o dobrą zabawę wszystkich gości, aby wesele było naprawdę magiczne, dlatego wybór tego rodzaju rozrywki nie powinien być przypadkowy.
Przed występem mają Państwo możliwość spotkania się ze mną w celu prezentacji tego, co będę wykonywał podczas przyjęcia weselnego. W ten sposób mają Państwo pewność, że mój występ będzie dokładnie tym, czego Państwo oczekują.

Zachęcam również do obejrzenia materiału video, przedstawiającego moje widowisko, jak też galerii zdjęć obrazującej reakcje gości.

 Cena od 2000 zł, uzależniona jest od miejsca, liczby gości, dnia tygodnia oraz godziny.

Wszystkich zainteresowanych lub szukających dodatkowych informacji, zapraszam do kontaktu.