ILUZJONISTA DLA DZIECI

Jeśli szukają Państwo iluzjonistę magika na organizowaną imprezę dla dzieci, czy też urodziny dla swojej pociechy, to ta oferta jest właśnie dla Państwa. Moje pokazy iluzji dostarczają dzieciom niezapomniane widowisko oraz dużą dawkę humoru.

Chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę, dlatego cały pokaz iluzji prezentowany jest na luzie i zrobiony w ten sposób aby jak najbardziej angażować najmłodszych widzów. Iluzjonista czaruje wśród dzieci, które biorą aktywny udział w przedstawieniu i w zależności od rozmiaru imprezy część magii dzieje się w ich dłoniach. Zapewnia to ekscytujące magiczne widowisko, nasycone zaskakującymi niespodziankami i dużą pozytywną energię całego pokazu.

Dzieci wychodzą z pokazu iluzji przekonane, że prawdziwa magia istnieje, a iluzjonista staje się w ich oczach prawdziwym magikiem:-)

Specyfika naszych pokazów iluzji

Program pokazu iluzji dla dzieci dobierany jest pod daną grupę wiekową. Inny będzie występ dla dzieci 5-letnich a inny dla 10 czy 15-latków.

Magiczne przedstawienie zawiera takie iluzje jak pojawianie i znikanie przedmiotów, iluzję z wodą, stół unoszący się  w powietrzu, czy też magię z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku takich jak chustki, banknoty, gazety, owoce i wiele innych. Wybór iluzji w programie uzależniony jest od miejsca pokazu, oraz od możliwości technicznych.

Iluzjonista powinien wyglądać jak Iluzjonista, magik, czarodziej, a nie jak księgowy, dlatego podczas moich pokazów iluzji ubrany jestem w efektowny kostium, który nadaje całemu przedstawieniu magiczny klimat:-)

Cena uzależniona jest od miejsca, liczby dzieci, dnia tygodnia oraz godziny. Inny będzie program na kameralnej imprezie dla 10 dzieci, a inny na imprezie na 200 dzieci, dlatego cena za każdym razem ustalana jest indywidualnie.

Dojeżdżam do Państwa z Wrocławia. Czas trwania pokazu to 30-60 minut. Ustalany jest z klientem indywidualnie.

Więcej prezentacji Video z moich pokazów iluzji dla dzieci mogą Państwo zobaczyć tutaj.

Zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie Państwa pytania:-)

Pozdrawiam serdecznie,

Marcin Gogołowicz

*

*

Na filmie realizowanym dla Policji podczas Coronowirusa można zobaczyć jak wygląda stanowisko pokazu iluzji. Jak Państwo widzą jest ono bardzo magiczne i efektowne. Iluzje prezentowane są na tle pięciometrowej kurtyny, która wygląda jak scena teatru. Podczas pokazu iluzji ubrany jestem w efektowny kostium i wyglądam jak prawdziwy magik:-)

*

*