100+

Pokazów rocznie

1000+

Wykonanych pokazów

100,000+

Zachwyconych gości

Iluzjonista Magik Marcin Gogołowicz

Jestem iluzjonistą z ponad 20 letnim doświadczeniem. Moje zainteresowanie sztuką iluzji narodziło się kiedy byłem dzieckiem i przerodziło w pasję, która trwa do dnia dzisiejszego.

Jako jeden z najlepszych iluzjonistów w Polsce, oraz absolwent międzynarodowej szkoły iluzji w Stanach Zjednoczonych miałem okazję uczestniczyć w programie „Mam Talent”, w którym nagrodzony zostałem jednogłośnie 3 x TAK oraz w serialu „Lombard” emitowanym w TV Puls.

Występuję na terenie całej Polski, jak też zagranicą, bawiąc gości na imprezach firmowych, galach, bankietach, weselach oraz różnego rodzaju imprezach prywatnych.

Moje pokazy iluzji nakierowane są przede wszystkim na dobrą zabawę oraz wywoływanie pozytywnych emocji wśród gości. Łączy klasyczną iluzję zręcznościową z elementami iluzji psychologicznej co sprawia, że moje występy są ciekawe, dynamiczne i bardzo zróżnicowane. Jestem specjalistą od iluzji kontaktowej oraz kreowania magicznej atmosfery.

Interaktywny charakter pokazu iluzji szytego na miarę, dostosowanego do rodzaju imprezy, oraz aktywny udział widzów w magicznym przedstawieniu gwarantuje, że Twoi goście zostaną oczarowani i będą się świetnie bawili.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć jak i filmów z moich pokazów.