150+

Pokazów rocznie

1000+

Wykonanych pokazów

100,000+

Zachwyconych gości

Pokazy iluzji

Iluzjonista Magik Marcin Gogołowicz

Marcin Gogołowicz to profesjonalny iluzjonista z ponad 15 letnim doświadczeniem. Jeden z najlepszych iluzjonistów w Polsce, absolwent międzynarodowej szkoły iluzji w Stanach Zjednoczonych oraz uczestnik programu „Mam Talent” nagrodzony jednogłośnie 3 x TAK. Obecnie występuje w Polsce oraz na terenie całej Europy robiąc ponad 150 pokazów iluzji rocznie na imprezach firmowych, weselach oraz różnego rodzaju imprezach prywatnych.

Jego pokazy iluzji wzbudzają zachwyt i podziw publiczności. Nakierowane są przede wszystkim na dobrą zabawę oraz wywoływanie pozytywnych emocji wśród gości. W swoich pokazach łączy klasyczną iluzję zręcznościową z elementami iluzji psychologicznej co sprawia, że jego występy są ciekawe, dynamiczne i bardzo zróżnicowane. Jest specjalistą od iluzji kontaktowej oraz kreowania magicznej atmosfery. Pokazy iluzji szyte na miarę, dostosowane do rodzaju eventu są gwarancją dobrej zabawy oraz niezapomnianych wrażeń.

Interaktywny charakter pokazu i aktywny udział widzów w magicznym przedstawieniu gwarantuje, że twoi goście zostaną oczarowani i będą się świetnie bawili.