POKAZY ILUZJI NA IMPREZY FIRMOWE

Chcesz, żeby organizowana przez Ciebie impreza firmowa była czymś naprawdę wyjątkowym? Żeby była ciekawa, oryginalna i aby każdy dobrze się na niej bawił? Potrzebujesz rozrywki na poziomie i z klasą dla swoich gości, pracowników lub partnerów biznesowych? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś. Występ iluzjonisty jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem, które uatrakcyjni twoją imprezę firmową!

Co wyróżnia nasze pokazy iluzji

Interakcja z gośćmi – dynamiczne pokazy angażujące gości. Podczas występu Iluzjonista ma stały kontakt z publicznością, która bierze aktywny udział w magicznym przedstawieniu.

Iluzje w programie – oryginalne i nieszablonowe, dostosowane do charakteru Twojej imprezy. Nie zobaczysz wyciągania królika z kapelusza- program zawiera nowoczesne iluzje, które zadziwia twoich gości.

Wygląd – nasza magia zaczyna się jeszcze przed pokazem. Czaruję strojem i akcesoriami. Goście widzą Iluzjonistę ubranego w efektowny, elegancki kostium i z ciekawością oczekują na zbliżające się widowisko.

Doświadczenie – jestem artystą z wieloletnim doświadczeniem, który ma świetny kontakt z gośćmi i wie jak wprowadzić ich w dobry nastrój. Iluzja to moja pasja, która umożliwia mi tworzenie niezwykłego widowiska.

Formy pokazów iluzji dostępne w naszej ofercie

Występ iluzjonistyczny w moim wykonaniu może przyjąć postać zarówno pokazu iluzji z bliska, wykonywanej przy stołach gości, jak też formę pokazu, w którym wszyscy goście podziwiają sceniczne popisy iluzjonisty. W obu wariantach czarowanie jest bardzo dynamiczne i odbywa się w bliskiej odległości od widzów, którzy biorą aktywny udział w przedstawieniu. Całe widowisko może również składać się z obu typów pokazu. Pierwsza część to występ iluzjonisty na scenie. Kolejna odsłona zabawy to czarowanie przy stołach, każdemu z widzów indywidualnie.

Pełną galerię zdjęć oraz filmów z pokazów można zobaczyć tutaj:        ZDJĘCIA         FILMY

Pokaz iluzji scenicznej / stand-up

Jest to bardzo efektowne widowisko zawierające takie iluzje jak pojawianie oraz znikanie przedmiotów, magię z użyciem ognia, czytanie w myślach gości, iluzje z wodą, stół unoszący się w powietrzu czy też pojawianie śniegu.

Zabiorę Państwa do krainy fantazji, w której rzeczy w magiczny sposób unoszą się w powietrze, a pożyczone od widzów przedmioty zmieniają swoje położenie, aby na końcu pojawić się w najmniej spodziewanych miejscach. Magia na najwyższym poziomie, która nie tylko zadziwia, ale też bawi i śmieszy.

Jestem iluzjonistą, który specjalizuje się w kreowaniu magicznej atmosfery – iluzja, którą wykonuję, jest bardzo efektowna i co najważniejsze angażuje widza. Impreza firmowa powinna być formą integracyjnej zabawy, a występ iluzjonisty to znakomity sposób na rozluźnienie atmosfery i wspólne spędzenie czasu.

Pokaz iluzji przy stołach gości / close-up

To czary najbardziej angażujące gości. Podczas występu iluzjonista wykonuje liczne triki z użyciem przedmiotów codziennego użytku, takich jak monety, banknoty, długopisy, kieliszki, kapsle, chusteczki i karty do gry. Jedną z wielu jego umiejętności jest także sztuka „czytania w myślach”, która zawsze wzbudza zachwyt widzów i wprawia ich w osłupienie. Jest to magia na wyciągnięcie ręki, w której znaczna część efektownych iluzji dzieje się w dłoniach widzów oraz wszystko może być własnoręcznie sprawdzone przez każdego z gości.

Czas trwania każdego z pokazów iluzji ustalamy indywidualnie w zależności od charakteru imprezy. Pokaz może trwać od 20 minut do kilku godzin.

Cena uzależniona jest od miejsca, liczby gości, dnia tygodnia oraz godziny. Inny będzie program na kameralnej imprezie dla 10 osób, a inny na imprezie na 300 osób, dlatego cena ustalana jest indywidualnie.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo w celu sprawdzenia wolnych terminów oraz ustalenia ceny i szczegółów występu.